O nás

Děláme vše s láskou k judu.

Jsme rádi, že jste navštívili tuto stránku, moc si toho vážíme. Měli byste vědět, že část zisku naší společnosti dáváme zpět do juda. Proto každým Vaším nákupem podporujete malé judisty z malého města…

V našem e-shopu najdete nabídku produktu JUDOBOX. Jedná se o výukový materiál pro judisty jakéhokoliv věku. Nabízíme ho ve dvou podobách. První je klasická papírová forma spojená s přístupem do uzavřené sekce webových stránek. Další možností je mobilní aplikace pro Android, která je doplněná o videa k jednotlivým technikám a cvičení na doma.

Prodej našich produktů jsme spojili s prodejem Kozího kolostra. Máme k tomu mnoho důvodů. Kozí kolostrum pomáhá stejně jako sport posilovat imunitní systém. Užívají ho i vrcholoví sportovci. Napomáhá při regeneraci po sportu. Námi nabízené Kozí kolostrum je vyráběno českou firmou, šetrnou metodou (jak říkají judisti „jemnou cestou“) bez pasterizace, sušené mrazem, bez příměsí chemických látek a je vhodné i pro děti. Kozí kolostrum je lépe stravitelné než kraví kolostrum. Prostě v této době „covidové“ nám přijde kombinace sportu a kozího kolostra pro podporu imunity jako dobrý nápad.

Judistům pomáháme také s dopravou závodníků na závody, tréninky nebo soustředění. Pokud naše dodávka zrovna nejezdí pro judisty, je k dispozici všem zájemcům na dovolené, rodinné výlety, svatby apod.

Možná vám přijde vhod také oblečení bez potisku v sekci BEZ VOHOZ nebo oblečení s potiskem v sekci TRIČKA.